Platba a doprava


1. Platební podmínky

 

Po odsouhlasení podmínek objednávky (cena zboží,palet, doprava, manipulace, termín dodání...), se platba provádí několika způsoby:


 - V hotovosti při osobním odběru. 
 - Dobírkou je-li zboží zasláno poštou či jinou přepravní společností.
 - Převodem na bankovní účet dodavatele v případě vystavení zálohové faktury.        č.účtu: 7192950001/5500

 

2. Doprava

 

Zajistíme Vám dopravu až do domu. Dopravu kalkulujeme individuálně. Přesnou výši Vám sdělí pracovník našich stavebnin, který Vás bude kontaktovat do 24hodin od zaslání objednávky.


Vždy účtujeme dopravu z místa, které je nejblíže místu Vašeho bydliště, tím dosáhneme nejnižší možné ceny dopravy. Cena je tak stejná jako by jste nakupovali v místě Vašeho bydliště.

 

Také bude upřesněn termín dodání. Vynaložené náklady jsou stanoveny výrobci a dopravci, kteří uskuteční dodávku zboží. Někteří výrobci při objednání určitého množství zboží (cca 5000 ks tašek) nabízí dopravu po celé ČR zdarma,ale pozor i tato doprava má svá úskalí výrobci si za každou neúplnou paletu zboží účtují rozbalné ve výši 100,-Kč a příplatek 4% z ceny původní objednávky.

 

3. Možnosti dopravy

 

- Přepravní společností Toptrans, GEIS, PPL
- Česká pošta
- Nákladní přívěs do 3 500kg (bez hydraulické ruky)
- Auto s hydraulickou rukou (délka dosahu 11m) SOLO do 13t.
- Auto s hydraulickou rukou (délka dosahu 11m) S VLEKEM 30t.

 

4. Dodací podmínky

 

Zboží je expedováno dle možností výrobce nebo dodavatele dále dle dostupnosti zboží a to v co nejkratší době po závazném potvrzení objednávky zákazníkem, odsouhlasení termínu dodání, konečná cena, způsob dopravy, způsob a forma platby a po uhrazení kupní ceny zákazníkem.

 

Za splnění objednávky se považuje dodání zboží na požadované místo a jeho převzetí osobou k tomu oprávněnou prokáže se platným občanským průkazem nebo cestovním pasem.

 

Zákazník je povinen v co nejkratší době provést složení zboží z korby vlastními silami jestli-že si u dodavatele složení neobjednal. Odmítne-li zákazník převzít zboží bezdůvodně nese veškeré náklady spojené s dodáním v plné výši.

 

Dále také nepřevezme-li si zákazník zboží na jeho straně (v dohodnutém termínu není na místě doručení, není schopen si zboží složit....) nese veškeré náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši.